15
sij.

Održan tradicionalni “Siječanjski turnir”

Dana 12. siječnja 2019. god. na streljani “Pampas” u Osijeku održan je tradicionalni “Siječanjski turnir” u organizaciji SK Metka i to u disciplinama 25m VK pištolj 10 + 10 hitaca i 25m VK revolver 10+10 hitaca.

Natjecanje je proteklo u sportskom ozračju i s velikim brojem natjecatelja te su i ostvareni iznad prosječni rezultati od kojih navodimo najbitnije i to:

U disciplini 25m VK pištolj 10 + 10 hitaca pojedinačno prvo mjesto osvojio je Luka Kuduz (SK Metak) s odličnim rezultatom od 194 kruga dok ga slijede Saša Županić (SK Metak) s 184 kruga i Mario Kokić s 180 krugova. U ekipnoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je ekipa SK METAK (Kuduz, Županić i Benko) s 538 krugova dok ih slijede ekipe IPA OSIJEK (Kokić, Kovačević i Micai) s 477 krugova i ekipa SV MIHOVIL SB (Conjar, Kudrić i Opačak) s 476 krugova.

U disciplini 25m VK revolver 10 + 10 hitaca pojedinačno prvo mjesto osvojio je Saša Županić (SK Metak) s 184 kruga a slijede ga Kristijan Šimurina (LAS Zagreb) s 183 kruga i Ivan Bralić s također 183 kruga ali slabijom brzom paljbom. U ekipnoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je ekipa LAS (Šimurina, Bralić i Mandić) s 543 kruga a slijede ih ekipe SK METAK (Županić, Benko i Kuzminski) s 494 kruga i IPA OSIJEK (Kokić, Kovačević i Micai) s 492 kruga.

Čestitamo pobjednicima i svima želimo puno sportskih uspjeha u 2019. god. !

U prilogu se može preuzeti bilten s predmetnog natjecanja.

SIJEČANJSKI TURNIR 2019 POJEDINAČNI POREDAK 10 – 10 VK PIŠTOLJ (1)

SIJEČANJSKI TURNIR 2019 POJEDINAČNI POREDAK 10 – 10 VK REVOLVER (1)

SIJEČANJSKI TURNIR 2019 EKIPNI POREDAK 10 – 10 VK PIŠTOLJ (1)

SIJEČANJSKI TURNIR 2019 EKIPNI POREDAK 10 – 10 VK REVOLVER (1)